Sponzorují nás

Zentiva

5. 12. 2007 Rubrika Sponzorují nás

loga_sponzoři - zentziva_logo (normální)

Společnost Zentiva N.V. dlouhodobě sponzoruje loutkové divadlo Jiskra a díky její pomoci mohla být produkována značná část nového repertoáru divadla, děkujeme Vám.

www.zentiva.cz

duda svd

2. 12. 2007 Rubrika Sponzorují nás
loga_sponzoři - duda (náhled)http://www.dudasvd.cz
Společnost DUDA SVD je ryze českou společností. Byla založena v roce 1992. Není zatížena žádnými dluhy či úvěry. Průměrný věk pracovníků se pohybuje okolo 30 let. Počet stabilních zaměstnanců 25. V oblasti Prahy má umístěny dvě pobočky, které mohou zajistit veškeré služby v oblasti správy domů, realit, vlastnických vztahů k nemovitostem a veškerých doplňkových činností s vlastnictvím nemovitostí souvisejících.

ITS

1. 12. 2007 Rubrika Sponzorují nás
loga_sponzoři - ITS (normální)

Jednou z hlavních činností společnosti ITS jsou kompletní dodávky hardware IBM zejména eServerů xSeries, iSeries a pSeries, PC a notebooků, pokladních systémů a realizace sítí. ITS zajišťuje týmem svých techniků, certifikovaných IBM, autorizovaný záruční a pozáruční servis. Další aktivity firmy ITS jsou zaměřeny především na vývoj a implementaci vlastních programových řešení, určených pro agendy obchodně-ekonomické, výrobní, kancelářské a elektronický obchod. Kromě těchto standardních řešení nabízí ITS realizaci aplikací dle zadání zákazníka.

www.its.cz